arrow_upward

KOGO SZUKAMY?


Jesteśmy prężnie rozwijającą się kancelarią, którą tworzą ludzie z pasją, wiedzą i doświadczeniem.

Szukamy osób zaangażowanych, dokładnych, nastawionych na podjęcie długiej i stałej współpracy, posiadającej umiejętność analitycznego myślenia. Zapraszamy do aplikowania osoby posiadające doświadczenie w sprawach gospodarczych, administracyjnych, przy obsłudze przedsiębiorstw, posiadające dobrą znajomość procedury cywilnej oraz prawa kontraktów. Znajomość języka angielskiego prawniczego będzie dodatkowym atutem.

CO ZAPEWNIAMY?


Zapewniamy pracę pełną wyzwań przy obsłudze spółek o ugruntowanej pozycji na rynku i w prestiżowym środowisku, możliwość zdobywania praktycznej wiedzy z zakresu obsługi spółek prawa handlowego, doskonalenie umiejętność zawodowych, rozwijający się zespół, wynagrodzenie adekwatne do oczekiwań, uwzględniające doświadczenie, wiedzę i sposób realizacji zadań.


ZŁÓŻ DOKUMENTY APLIKACYJNE


Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy: kontakt@kancelaria-styba.pl tytułując mail „rekrutacja” i dołączając informację o wiodących obszarach Państwa specjalizacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Informujemy że w oparciu o przepisy prawa przetwarzamy dane osobowe kandydatów niezbędne do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Polityką Prywatności

Prosimy o ewentualne dopisanie na Państwa CV i innych materiałach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Martę Stybę Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Styba na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych moich danych osobowych zawartych w CV oraz w innych przekazanych przeze mnie materiałach rekrutacyjnych”. Brak udzielenia zgody lub jej wycofanie spowoduje, że Państwa kandydatura nie będzie brana pod uwagę przy ewentualnych przyszłych rekrutacjach i będą Państwo musieli ponownie aplikować na wolne stanowisko.

Z pasją do prawa. Z doświadczeniem, by wygrywać.