arrow_upward

Naszym najważniejszym zadaniem jest zaoferowanie Klientom strategicznych i długotrwałych rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb. Wyróżniają nas nie tylko kompetencje i wytrwałość, ale także znajomość i zrozumienie istoty działalności naszych Klientów.Kim jesteśmy?


Jesteśmy kancelarią założoną z myślą o kompleksowej obsłudze prawnej polskich i międzynarodowych przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Wartości, którymi się kierujemy to dyspozycyjność, wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług, terminowość oraz dogłębne zrozumienie potrzeb i oczekiwań Klienta.

Wierzymy, że nasza wiedza, doświadczenie oraz niezwykłe zaangażowanie w powierzone nam sprawy pozwolą osiągnąć wszystko to, co w danej sytuacji dla naszych Klientów będzie możliwe do osiągnięcia.

Co nas wyróżnia?


We wszystkich sprawach zwracamy szczególną uwagę na indywidualne podejście do Klienta. Naszą dewizą jest dopasowanie rozwiązania prawnego, które sprawdzi się w praktyce. Nie boimy się prowadzenia spraw trudnych, wymagających interdyscyplinarnego działania i tych o charakterze precedensowym. Od lat z powodzeniem wspieramy Klientów w prowadzeniu biznesu i podejmowaniu życiowych decyzji.

Aby zapewnić Klientom najwyższą jakość obsługi, szeroki wachlarz usług i bezzwłoczną reakcję na potrzeby Klientów, współpracujemy z tłumaczami, doradcami podatkowymi oraz z notariuszem.

Dlaczego my?


  • Dogłębnie rozumiemy i angażujemy się w branże, które obsługujemy.
  • Dostarczamy praktycznych wskazówek biznesowych, które napędzają firmy do działania i odnoszenia sukcesów.
  • Nasi klienci korzystają z naszej specjalistycznej wiedzy, aby skutecznie poruszać się po zmianach legislacyjnych dotyczących ich branży, unikać pułapek i ryzyk oraz wykorzystywać aktualne możliwości na każdym etapie rozwoju firmy.
  • Odpowiadamy na pilne potrzeby i pomagamy w osiąganiu celów.
  • Od prawie 12 lat zapewniamy praktyczne rozwiązania, aby pomóc firmom różnej wielkości w rozwoju.
  • Możecie na nas liczyć jako zaufani doradcy i twórcy rozwiązujący problemy.


Porozmawiajmy o tym, w jaki sposób możemy pomóc Ci osiągnąć cele biznesowe: od tworzenia, przez wzrost, po przejęcia, zapewniamy wiedzę i praktyczne podejście, którego potrzebujesz.

Marta Styba

Adwokat, doradca restrukturyzacyjny, założycielka kancelarii

Posiada bogate doświadczenie w zakresie doradztwa korporacyjnego i transakcyjnego oraz w bieżącej obsłudze przedsiębiorców. Przygotowuje umowy krajowe oraz w międzynarodowym obrocie gospodarczym.

Wyróżnia ją szczególna znajomość branży logistycznej z zakresu magazynowania, transportu i usług towarzyszących, sektora nieruchomości oraz branży franczyzowej.

W sferze jej szczególnego zainteresowania pozostaje prowadzenie mediacji, negocjacji oraz zastępstwo procesowe w sporach cywilnych i gospodarczych. Reprezentuje Klientów nawet w najtrudniejszych i skomplikowanych sprawach. Jest osobą niezwykle dokładną, stawiającą na wysoką jakość wykonywanej pracy.

Ukończyła z wyróżnieniem studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w 2010 r. oraz kurs prawa amerykańskiego w Centrum Prawa Amerykańskiego organizowany przez Uniwersytet Warszawski wspólnie z University of Florida Levin College of Law.  Zawód adwokata wykonuje od 2014 r.

Pracuje także w j. angielskim.

Z pasją do prawa. Z doświadczeniem, by wygrywać.