arrow_upward

Sprawy związane z nieruchomościami należą do kluczowych obszarów naszej praktyki. Doświadczony prawnik nieruchomości z Warszawy Marta Styba wraz z zespołem, oferuje profesjonalne wsparcie prawne. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, a doświadczenie zdobyliśmy współpracując z inwestorami, generalnymi wykonawcami i podwykonawcami. 

Rzetelne usługi prawne z zakresu nieruchomości w Warszawie

Korzystając z naszego wsparcia, masz gwarancję rzetelnie oraz terminowo wykonanej usługi. Co oferuje nasza Kancelaria?

  • kompleksowe wsparcie w transakcjach nabywania i sprzedaży nieruchomości,

  • wsparcie w negocjacjach i zawieraniu umów związanych z realizacją inwestycji budowlanych,

  • wsparcie w negocjacjach i opracowywanie umów o roboty budowlane, umów z architektami i inżynierami kontraktów,

  • reprezentację w postępowaniach sądowych na tle procesów budowlanych i inwestycyjnych,

  • negocjowanie i opiniowanie umów najmu powierzchni komercyjnych,

  • doradztwo w prowadzeniu sporów sądowych w sprawach związanych z regulowaniem stanu prawnego nieruchomości.

Profesjonalne usługi prawnika nieruchomości w Warszawie

Jako profesjonalny adwokat nieruchomości w Warszawie wraz z moim zespołem, gwarantujemy rzetelne usługi oraz indywidualne podejście do Klienta. W pełni angażujemy się w każdą prowadzoną sprawę, wyróżnia nas dyspozycyjność, wysoki poziom merytoryczny oraz terminowość. Porozumienie z Klientem jest dla nas bardzo ważne, zawsze staramy się zrozumieć jego potrzeby oraz oczekiwania. Jeżeli potrzebny Ci prawnik od nieruchomości z Warszawy, zgłoś się do nas. Naszym Klientom oferujemy strategiczne oraz długotrwałe rozwiązania.

Adwokat nieruchomości z Piaseczna, okolic Warszawy – dlaczego warto wybrać nas?

Szeroka wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam dopasować najkorzystniejsze rozwiązanie prawne do danego Klienta. Chętnie podejmujemy się prowadzenia trudnych spraw, które wymagają interdyscyplinarnego działania, jak również spraw precedensowych. Prawnik zajmujący się prawem budowlanym Marta Styba wraz z zespołem zapewnia kompleksowe wsparcie prawne w prowadzeniu tego typu spraw. Posługujemy się przystępnym dla Klienta językiem, co ułatwia zrozumienie zawiłości prawnych.

Dbamy o to, by nasi Klienci mieli zapewnioną obsługę na najwyższym poziomie. Proponujemy szeroki wachlarz usług oraz szybką reakcję na potrzeby i oczekiwania Klientów. Podejmujemy współpracę z tłumaczami, doradcami podatkowymi oraz z notariuszem. Satysfakcja i zadowolenie osób korzystających z naszych usług to dla nas priorytet. Jeżeli potrzebny Ci kompetentny oraz rzetelny prawnik nieruchomości z Warszawy, zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub odwiedzenia naszej Kancelarii.

 

Specjalizacje