arrow_upward

Nasza Kancelaria udziela profesjonalnej pomocy prawnej z zakresu prawa rodzinnego. Jeżeli potrzebny Ci doświadczony adwokat specjalizujący się w prawie rodzinnym z Poznania, zachęcamy do kontaktu. Prawo rodzinne jest działem prawa cywilnego, regulującym stosunki rodzinne: majątkowe i niemajątkowe. Jego źródłem jest Kodeks rodzinny i opiekuńczy, a także Kodeks cywilny i ustawy szczegółowe. Udzielamy porad, opinii prawnych, sporządzamy pisma i reprezentujemy Klienta na wszystkich etapach postępowania. 

Pełna dyskrecja prawnika rodzinnego z Poznania

Prawnik rodzinny z Poznania Marta Styba wraz z zespołem, oferuje kompleksowe wsparcie prawne z zakresu spraw rodzinnych, takich jak: rozwód, separacja, alimenty, władza rodzicielska, kontakty z dzieckiem. Mamy świadomość tego, że sprawy rodzinne często wiążą się z dużymi emocjami i trudnościami z porozumieniem małżonków, co nie pozostaje bez wpływu na dzieci. Dlatego też prawnicy z naszej Kancelarii podczas prowadzenia spraw z tego obszaru, zapewniają pełne wyczucie oraz dyskrecję. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Staramy się zawsze poznać jego punkt widzenia i dostosować najkorzystniejsze rozwiązanie, które sprawdzi się w danej sytuacji.

Jakie sprawy z zakresu prawa rodzinnego prowadzimy?

Adwokat od spraw rodzinnych w Poznaniu Marta Styba razem z zespołem, zapewnia rzetelną reprezentację Klientów przed Sądem. Wspieramy ich podczas regulowania wszystkich spraw związanych z rozwodem oraz separacją. Służymy pomocą w prowadzeniu spraw dotyczących alimentów, których obowiązek zapłaty może być wynikiem małżeństwa, pokrewieństwa lub powinowactwa. Zapewniamy także prawne wsparcie w sprawach majątkowych. Prowadzimy również sprawy dotyczące ustalenia władzy rodzicielskiej oraz kontaktów z dzieckiem. 

Rzetelna pomoc adwokata specjalizującego się w prawie rodzinnym w Poznaniu

Adwokat specjalizujący się w prawie rodzinnym z Poznania Marta Styba wraz z zespołem, udziela kompleksowego wsparcia w sprawach rodzinnych. Naszym Klientom proponujemy strategiczne oraz długotrwałe rozwiązania, dostosowane do ich aktualnych potrzeb. Do każdego z Klientów podchodzimy indywidualnie. W codziennej pracy kierujemy się wartościami, takimi jak dyspozycyjność, wysoki poziom merytoryczny, terminowość, a także wnikliwe zrozumienie oczekiwań Klienta.

Poza prawem rodzinnym, proponujemy rzetelną obsługę prawną z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, a także prawa pracy. Wyróżniają nas wysokie kompetencje oraz wytrwałość w dążeniu do celu – chętnie podejmujemy się również spraw trudnych. Nasze zaangażowanie oraz pasja do wykonywanego zawodu, umożliwiają wybór wraz z Klientem najkorzystniejszego w danym przypadku rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub odwiedzenia naszej Kancelarii, jeśli potrzebny Ci profesjonalny adwokat specjalizujący się w prawie rodzinnym z Poznania.

Specjalizacje