arrow_upward

Oferujemy pomoc prawną na najlepszym poziomie z zakresu spraw rozwodowych w Poznaniu. Duże doświadczenie oraz szeroki zakres kompetencji, pozwalają udzielać rzetelnego wsparcia naszym Klientom. Mamy świadomość, że sprawy rozwodowe są często skomplikowane, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnego prawnika zajmującego się sprawami rozwodowymi w Poznaniu. Zapraszamy do naszej Kancelarii. 

Profesjonalna pomoc adwokata rozwodowego w Poznaniu

Świadczymy kompleksową pomoc podczas procesu rozwodowego na każdym z etapów postępowania. Służymy pomocą osobom wnoszącym sprawę oraz pozwanym. Z rozwodem wiąże się wiele następstw, takich jak ustalenie opieki nad dzieckiem oraz ustalenie kontaktów z dzieckiem, a także podział majątku i utrzymania.

Zadbamy o wszelkie formalności oraz terminy i dobierzemy najbardziej korzystne dla Ciebie rozwiązanie prawne. Nasz adwokat prowadzący sprawy rozwodowe w Poznaniu wnikliwe zapozna się z Twoją sytuacją i dołoży wszelkich starań, by sprawa zakończyła się w satysfakcjonujący dla Ciebie sposób. Rzetelna znajomość prawa oraz duże umiejętności umożliwiają nam wysoką skuteczność podczas reprezentacji naszych Klientów w Sądzie.

Kompleksowe wsparcie prawne podczas rozwodów w Poznaniu

Zdajemy sobie sprawę, że rozwód jest sytuacją trudną – zapewniamy pełną dyskrecję oraz wyczucie podczas prowadzenia tego rodzaju spraw. Sprawy rozwodowe są przeważnie związane z dużymi emocjami, ponieważ ich wynik ma wpływ na dzieci oraz sytuację finansową. Naszych Klientów traktujemy zawsze w sposób indywidualny, starając się udzielić im merytorycznego wsparcia oraz zapewnić komfort psychiczny. Do zakresu naszych usług należą konsultacje z prawnikiem, tworzenie pozwów, wniosków i dowodów, reprezentacja przed Sądem, składanie odwołania od wyroku sądu oraz wsparcie prawne dotyczące spraw rodzinnych. Adwokat Marta Styba wraz z zespołem oferuje profesjonalną pomoc z zakresu spraw rozwodowych. Jeśli jesteś zainteresowany, zachęcamy do kontaktu. 

Dlaczego warto wybrać naszą Kancelarię w Poznaniu?

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy przeprowadzili wiele spraw rozwodowych z satysfakcjonującym dla Klienta rozwiązaniem. Swoją pracę wykonujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Dotrzymujemy umówionych terminów i służymy wsparciem na wszystkich etapach postępowania sądowego. Proponujemy pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, administracyjnego oraz prawa pracy. Nasze rozwiązania są dostosowane do potrzeb Klienta i sprawdzają się w praktyce. Z chęcią podejmujemy się prowadzenia spraw trudnych. Jeżeli potrzebny Ci adwokat specjalizujący się w rozwodach w Poznaniu, prosimy o kontakt z naszą Kancelarią.

Specjalizacje