Upadłość konsumencka – Piaseczno

Strona główna / Upadłość konsumencka – Piaseczno

arrow_upward

Zamierzasz ogłosić upadłość konsumencką i potrzebujesz pomocy doświadczonego prawnika w Piasecznie? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – udzielimy Ci profesjonalnego wsparcia. 

Upadłość konsumencka polega na zmniejszeniu albo całkowitym usunięcie zobowiązań finansowych, które powstały wskutek niezawinionej niewypłacalności dłużnika. Jest to możliwość uzyskania ratalnego planu spłat lub umorzenia długów. O upadłość mogą starać się osoby fizyczne, jak również byli przedsiębiorcy, którzy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą. 

Proces upadłości konsumenckiej – skuteczna pomoc kancelarii Marty Styby 

Proces upadłości konsumenckiej nie należy do łatwych, jednak przy wsparciu doświadczonego adwokata w Piasecznie, możemy dać sobie szansę na wyjście z długów. Wnikliwie analizujemy sytuację Klienta, który zamierza ogłosić upadłość konsumencką i informujemy go o jego możliwościach. Pomagamy naszym Klientom na każdym z etapów postępowania sądowego.

Poszukujesz profesjonalnego prawnika w Piasecznie, ponieważ planujesz ogłosić upadłość konsumencką? Skontaktuj się ze specjalistami z naszej kancelarii – potrafimy działać skutecznie i szybko. Staramy się dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie w danej sytuacji, które będzie odpowiadało Klientowi. Z naszych usług korzystają osoby fizyczne oraz przedsiębiorstwa z Polski i zagranicy. Jesteśmy dyspozycyjni, terminowi i dokładamy wszelkich starań, by zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Angażujemy się w każdą powierzoną nam sprawę. 

Profesjonalne usługi prawne – Piaseczno

Jeśli potrzebny Ci sprawdzony adwokat z Warszawy, Piaseczna lub okolic, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Wspieramy naszych Klientów w przygotowywaniu materiału dowodowego oraz reprezentujemy ich na sali sądowej. Oferujemy pomoc w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego i rodzinnego, spraw pracowniczych, administracyjnych, a także administracyjno-sądowych. Zapewniamy pełną dyskrecję. 

Nasza kancelaria stale poszerza swoje kompetencje. Współpracujemy z tłumaczami, doradcami podatkowymi, notariuszem – dzięki temu możemy zaoferować swoim Klientom szeroki wachlarz usług. Chętnie podejmujemy się prowadzenia trudnych spraw, które wymagają od nas szerokich umiejętności oraz interdyscyplinarnego podejścia. Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub odwiedzenia nas w kancelarii.

Specjalizacje